شوهرم میگوید اگر بچه میخواهی خانه را به نامم بزن

خانمی 34 ساله هستم که هفت سال است ازدواج کردم با درآمد خودم و کمک پدرم خانه ای را خریدم حالا پس از گذشت 4 سال شوهرم به تبعیت از حرفهای پدرشوهر و مادرشوهر برای اینکه بخواهد برای درمان ناباروری خود مراجعه کند به من شرط کرده که خانه ام را که تازه در آن ساکن هم شدیم به نام او بزنم تا بلکه برود درمان کند و ما صاحب فرزند شویم... این موضوع آرامش مرا گرفته چرا باید خانه ای را که اقساط اش را خودم واریز می کنم و به پدرم بدهکار هستم به نام شوهرم کنم؟ من الحمدلله مشکل بارداری ندارم و او مشکل دارد برای درمانش برای من شرط گذاشته است! من چه کنم؟

2020-10-23 14:58:59 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ ۱۸:۲۸:۵۹ تعداد پاسخ ها 1
  • هیچ نیازی نیست که شما خانه را به اسم شوهر بزنید. با توجه به اینکه طبق قانون و شرایط 12 گانه عقد نکاح حاصل شده شما به استناد آن می توانید اجازه طلاق را بگیرید چون چند سالی است که زندگی مشترک دارند و بچه دار نمی شوند و علت آن هم مشکل شوهر است. ولی در مجموع اختیار اموال را دارید و می توانید به نام بزنید اما در پی آن را هم پذیرا باشید.

    2020-10-23 14:59:03 ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ ۱۸:۲۹:۰۳ 3123

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ