‌کارفرما حق و حقوقم را نمی دهد

‌من ‌۵ سال ‌پیش در ‌رامسر ‌یک ‌کار‌ ساختمانی‌ گرفتم تمام ‌شد‌ کارفرما‌ با ‌پارتی ‌که ‌داشت ‌نه ‌پول‌ داد ‌نه ‌وسایلی ‌که ‌برده ‌بودم. ‌همه ‌مدارک ‌موجود ‌است. شکایت ‌کردم ‌قاضی ‌‌منع ‌تعقب ‌نوشت ‌من هم ‌بچه‌ شهرستان ‌حالا‌ با‌ سه‌ بچه ‌و خانم ‌نه‌ می‌توانم ‌حقم را ‌بگیرم ‌نه ‌پول ‌وکیل ‌دارم. ‌لطفا راهنمایی ‌کنید.

2020-10-23 14:55:14 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ ۱۸:۲۵:۱۴ تعداد پاسخ ها 1
  • منع تعقیب اگر ادله جدیدی صادر شده باشد مجددا به استناد آن ادله می توانید اقامه دعوا بکنید که دادستان اجازه طرح شکایت را به شما خواهد داد یعنی ادله جدیدی را پیدا کنید اما اگر شاهدی در آنجا دارید که در آن زمان حضور داشته یا پیامی دارید و یا هر شاهد دیگری که در جریان ماجراست، قرارداد کاری به اصطلاح داشتید اینها مجدد باید آماده شوند و طرح دعوی کنید که دادستان مجدد اجازه طرح دعوی را می دهد.

    2020-10-23 14:55:17 ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ ۱۸:۲۵:۱۷ 706

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ