بدون دادن پول میتوانم سندم را بگیرم؟

یک زمین قولنامه ای خریدم و مجوز ساخت گرفتم و ساختمانی ساختم و مستقر شدم برای اخذ سند اقدام کردم متوجه شدم اداره ثبت بیست سال قبل پدربزرگشون درخواست سند زمین کرده و فوت شدند وارث شون بی اطلاع بودند. بعد سالیان دراز زمین را با شرایط قولنامه فروختند الان که مطلع شان کردم که بعد انجام قانونی سند بیاورند تا قطعه خودم را از سند مادر جدا کنم ادعای دریافت مبلغ بالایی جهت حق مالکیت کردند که روز خرید حرف سندی در کار نبود تا واگذاری حق مالکیت در بنگاه یا محضر از ایشان بگیرم الان چطوری میشود سندم را بگیرم بدون دادن آن مبلغ هنگفت به مالک که الان سنددار شدند؟

2020-10-23 14:22:03 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ ۱۷:۵۲:۰۳ تعداد پاسخ ها 1
  • شما الزام به تنظیم سند رسمی شکایت باید بکنید به طرفیت همه وراث یا وراث در دادگاه حاضر می شوند یا خیر. اگر حاضر شوند که موضوع مشخص است اما اگر حاضر نشوند نماینده حقوقی دادگاه سند را به نام شما انتقال می دهد.

    2020-10-23 14:22:05 ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ ۱۷:۵۲:۰۵ 671

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ