از همسایه مردم آزار به کجا شکایت کنیم؟

بنده با مستاجرم تمدید قرارداد کردم ولی انقضاء قرارداد را ننوشته شاید یادش رفت از اینکه مستاجرم خودش بنگاهی است. برای اصلاح هم هر چه زنگ میزنم یا جواب نمیدهد یا امروز و فردا میکند چکار باید بکنم؟ سوال بعدی اینکه باعث آزار همسایه واحد روبرو و بقیه است و میگویند سگ دارد و رفت و آمد مشکوک و کرایه هم سر وقت پرداخت نمیکند و چند روز دیرتر میدهد و... حالا با توجه به تمدید و شکایت همسایه ها من چکار کنم؟

2020-10-14 18:05:29 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ ۲۱:۳۵:۲۹ تعداد پاسخ ها 1
  • با توجه به اینکه تمدید قرارداد مدت آن پیش بینی نشده برابر قانون قاعدتا به منزله شرایط قرارداد قبلی محسوب می شود. قرارداد قبلی که یک سال بوده در تمدید قرارداد مدت قرارداد جدید پیش بینی نشده عملا برمیگردد به یک سال قبلی یعنی یک سال دیگر مستاجر حق دارد که در آن جا بماند و تمدید قراردادش به مدت یک سال انجام شده است. مستاجر اجاره ها را پرداخت کرده حتی با تاخیر نمی تواند پس فسخ قرارداد به خاطر عدم پرداخت اجاره بها بدهد و همسایه ها می توانند در قالب مزاحمت شکایت کنند به دادسرا و تقاضای رفع مزاحمت کنند.

    2020-10-14 18:05:33 ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ ۲۱:۳۵:۳۳ 1789

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ