پسرم میگوید خانه ما جن دارد

پسرم هجده ساله است. قبلا بسیار درسخوان و نمازخوان و مودب بود. سه ماه اخیر فقط صرفا نماز می‌خواند و نگران وجود اجنه در منزل است. به اصرار فقط یک وعده در روز آن هم بسیار کم غذا می‌خورد. به نحوی که سلامتی‌اش به خطر افتاده است. من و مادرش هر دو مدرک دانشگاهی داریم ولی مادرش خانه‌دار است. هردو فرائض را به جا می‌آوریم ولی به امور جاری هم می‌رسیم. چه باید کرد؟

2020-09-27 16:48:32 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ ۲۰:۱۸:۳۲ تعداد پاسخ ها 1
  • در وهله اول توصیه مهم به والدین عزیز، مشاوره با یک روانپزشک است به ویژه اگر در خانواده شما یا همسرتان سابقه هرگونه اختلال روانی وجود داشته باشد بر اهمیت و جدی بودن این موضوع می افزاید. وجود علایم ذکر شده نظیر افت عملکرد تحصیلی، مشکلات تمرکز، کاهش اشتها، توهمات بینایی احتمالی، رفتار نامناسب، افراط در انجام اعمال عبادی، کناره گیری از دیگران، افت بهداشت فردی و تفکرات وهم انگیز و هراسناک می تواند بیانگر یک تابلوی اختلال روانپزشکی جدی در هر فردی باشد. بر این اساس فرزند ما نیازمند کمک حرفه ای و تخصصی است به ویژه در حال حاضر مداخلات دارویی بر هر مشاوره دیگر ارجحیت و اولویت دارد.

    2020-09-27 16:48:36 ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ ۲۰:۱۸:۳۶ 11662

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ