شوهرم رفتارش را عوض نكرده اما می خواهد من دوباره برگردم

دو ماه است جدا شدم. شوهرم اصرار به بازگشت دارد به خاطر بچه ها ولی تغییری در رفتار و بدی هایش که عامل اصلی طلاق بود نمی بینم. خیلی تحت فشار برگشت هستم از جانب ایشان و خانواده اش. همه اش هم بچه ها را بهانه می کنند.

2020-09-02 09:26:16 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ ۱۳:۵۶:۱۶ تعداد پاسخ ها 1
  • همان طور که مددجوی گرامی مطرح کرده اند گاهي در زندگی مشترک برخی افراد سر و کار یکی از زوجین با همسری بدقلق و بدرفتار می افتد که این بدرفتاری ها می تواند شکل های مختلفی داشته باشد. برخی اهل جر و بحث هستند و میل به کل کل کردن دارند و برخی دیگر بددهن، یکدنده و لجباز، عصبانی یا دعوایی هستند. تصور معنای واژه مرد بدقلق کار سختی نیست. برخی از افراد را می شناسیم که زندگی در کنار آنها و تحمل رفتارشان به هیچ وجه آسان نیست به ویژه زمانی که این افراد همسر یا شریک زندگی ما باشند. این مددجوی گرامی باید بداند که زندگی در کنار مردی با صفات و ویژگی هاي مطرح شده صبوری، انعطاف پذیری و رشد و بلوغ شخصیتی خاصی را می طلبد و اگر یک بار دیگر تمایل دارید به خاطر سلامت روانی بچه هایتان این شانس و فرصت را به طرف مقابلتان بدهید باید چند نکته را در این رابطه رعایت کنید. اول اینکه هیچ وقت فراموش نکنید که احترام گذاشتن به حریم افراد بدرفتار و بدقلق مانع از پرخاشگری آنها می شود . دیگر اینکه اجازه ندهید رفتار نامناسب همسرت شما را هم تحریک پذیر، عصبی و پرخاشگر كند و در تله عصبانیت همسرتان گرفتار شوید. توجه داشته باشید که رفتارهای تحریک پذیر و تنش زا می تواند مسری و واگیردار باشد. در موارد بحرانی نفس عمیق بکشید و اقتدار و تحمل خود را از دست ندهید. دقت کنید که چه موضو عاتی می تواند باعث خوشحالی همسر شما شود در واقع این موضوعات همان راه هایی هستند که با کمی توجه و تدبیر می تواند مسیر دستیابی به موفقیت و یک زندگی نسبتا آرام را برای شما هموار کند و سخن آخر اینکه هیچ جادویی همانند مهربانی و احترام،یک مرد عصبانی و بدقلق را رام نمی کند و اجرای این راهکارها نیازمند این است که شما فردی صبور، بردبار و با حوصله باشید.

    2020-09-02 09:26:18 ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ ۱۳:۵۶:۱۸ 972

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ