از فاش شدن گذشته ام می ترسم

من بیست سال هست که کار می کنم. در زمان مجردی و زمانی که نوجوان بودم در مکانی کار می کردم که چندین جوان که چند سال از ما کوچکتر بودند به عنوان کارآموز بودند. در میان آنها پسری بود که همه را مسخره می کرد و کارهای عجیب انجام می داد و مرتب بعد از کارآموزی به دفتر رفت و آمد داشت. حال بعد از ده پانزده سال از آن زمان این پسر خودش دارای کار و کاسبی شده و پسرعموی شوهر من پیش او کار می کند و من احساس می کنم من را به پسرعموی شوهرم دختری سبک سر معرفی کرده در حالی که پسرعموی شوهرم چیزی به روی ما نمی آورد ولی از رفتارهای عمو و زن عموی شوهرم مشخص است که این پسر بدگویی من را کرده و حال می ترسم که با دروغگویی های خود و شوخی های زمان مجردی بخواهد زندگی من را خراب کند. حال نمی دانم چکار کنم. زندگی خودم را دوست دارم و دارای دو بچه هستم و شوهرم نیز بسیار غیرتی است می ترسم که این آقا با دروغگویی ها آبروی من را جلوی خانواده شوهرم ببرد. چکار کنم؟

2020-09-02 09:24:24 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ ۱۳:۵۴:۲۴ تعداد پاسخ ها 1
  • با توجه به شرایطی که مددجوی گرامی در رابطه با گذشته دور کاری اش مطرح می کند به نظر می رسد که ترس و نگرانی شما بعد از گذشت این همه سال نامناسب و تا حدی غیرمنطقی به نظر می رسد. انسان ها طبیعتا به ویژه در دوره نوجوانی و جوانی ممکن است دچار برخی از اشتباهات رفتاری یا گفتاری شوند. آنچه مهم است پی بردن به اشتباه خود و عدم تکرار آن در زندگی فعلی است. شما در حال حاضر سرگرم زندگی خود هستید و از زندگی خود نیز احساس رضایت می کنید و همسر شما نیز ظاهرا از رفتار و کردار و شخصیت شما راضی است پس دلیلی ندارد که به مانند یک باستان شناس گذشته را بکاوید و به افکار منفی خود دامن بزنید. به یاد داشته باشید که گذشته شما ارتباطی با زندگی فعلی شما ندارد و اینکه ترس شما از چه چیزی نشات می گیرد توصیه می شود پیش از هر اقدامی با یک مشاور صحبت کنید. مشاور می تواند با توجه به شرایط خاص شما، راهنمایی های لازم را در این زمینه ارایه كند.

    2020-09-02 09:24:26 ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ ۱۳:۵۴:۲۶ 2643

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ