مادر و دخترى به عنوان زلزله زده ميليونها تومان كلاهبردارى كردند

در پرونده کیفری تحصیل مال از طریق نامشروع پس از قطعی شدن حکم و عدم حضور محکوم علیه جهت رد مال تحصیل کرده از طریق نامشروع شعبه اجرای احکام در صورتی که کفالت 25 میلیونی یک جانباز روی پرونده است از زمان ارسال پرونده به اجرای احکام ظرف چه مدت بایستی پول از کفیل دریافت شود و قبل از آن تمام حساب‌هایش مسدود شود؟ در ضمن پرونده مربوط به کمک به زلزله‎زده‎های کرمانشاه است که خانم از طریق همکاری با دختر 16 ساله‌اش که هم‌اکنون 18 ساله شده خودشان را زلزله‌زده جازده بودند و 18 میلیون به جیب زدند (از آذر 96 تا الان که 99 هست پرونده  مختومه نشده است).

2020-08-20 14:27:10 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ ۱۸:۵۷:۱۰ تعداد پاسخ ها 1
  • چنانچه حکمی قطعی شود، شاکی می‌تواند جهت اجرای حکم به اجرای احکام مراجعه نماید. پس از ابلاغ اجراییه به مشتکی عنه و عدم اجرای حکم از جانب وی، دادگاه به وثیقه گذار مدتی را برای تحویل مشتکی عنه می‌دهد که در صورت عدم اجرای آن توسط وثیقه گذار، وثیقه وی ضبط می‌گردد.

    2020-08-20 14:27:54 ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ ۱۸:۵۷:۵۴ 3433

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ