از پسرى خوشم آمده كه اخلاق خوبى ندارد

دخترى 22 ساله هستم كه از پسرى خوشم آمده است و به يكديگر علاقه زيادى داریم، اما خانواده‌ام مخالف اين وصلت است. او اخلاق خوبى ندارد و قبلا ازدواج كرده است. من واقعا به او علاقه‌مند هستم. لطفا راهنمايى‌ام كنيد.

2020-08-14 17:45:59 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ ۲۲:۱۵:۵۹ تعداد پاسخ ها 1
  • با توجه به اطلاعات ارائه شده از اين فرد كه نشان از وجود مشكلات و چالش‌هاى جدى رفتارى در فرد انتخاب شده براى ازدواج و مخالفت هدفمند خانواده نسبت به اين فرد دارد، مى توان به اين موضوع اشاره كرد كه تاثير هيجانات گذرا و عواطف و احساسات كنترل نشده در اين انتخاب بسيار جدى بوده و الزاما تاثير اين عامل موجب ايجاد شكاف غير‌منطقى بين عقل و تصميم مهم زندگى شده است. آنچه براى يك دختر هنگام ازدواج از اهميت بالايى برخوردار است، وجود متغيرهاى تاثير‌گذار عقلانی در انتخاب است، زيرا ازدواج عاقلانه براى يك زن مى تواند شرايط زندگى عاشقانه را فراهم كند. آنچه بيشتر در اين سوال مطرح شده است، وجود تصويرى غير‌منطقى است كه تابع احساسات است كه متاسفانه در اكثر موارد پس از شكل‌گيرى زندگى مشترك به پشيمانى و حرمان تبديل شده است. بهترين پيشنهاد براي اين فرد تمركز بر اولويت‌ها و شاخص‌هاي منطقي و آگاهانه براي انتخاب همسر است، زيرا تصميماتى كه براي فرار از مشكلات موجود يا كمبودهاى عاطفي و احساسى يا تحت‌تاثير فشارهاي روانى اتخاذ مى شود، معمولا آسيب‌هاى جدى را همراه دارد، بنابراين بايد اين ازدواج از برخي جهات مورد ارزيابى قرار گيرد تا دقيقا هدف از اين انتخاب مخشص شود تا تصميمى آگاهانه و منطقي باشد، بنابراين مى توانيد در اين حوزه از متخصصان مشاوره در اين زمينه بهره‌مند شده تا با شكست جدى مواجه نشويد.

    2020-08-14 17:49:50 ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ ۲۲:۱۹:۵۰ 1134

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ