از طلاق دادن همسرم پشيمانم

جوانی 24 ساله هستم و یك سال پیش همسرم را طلاق داده‌ام و حدود 6 ماه است پشیمان شده‌ام، ولی نمی‌دانم از چه طریق این مساله را با خانواده‌ام در میان گذارم و مجددا به خواستگاری همسر سابقم بروم. از سوی دیگر نیز به خاطر این مشكلات در زندگی دچار عصبانیت و افسردگی شده‌ام. لطفا راهنمایی‌ام كنید.

2020-08-12 08:16:13 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ ۱۲:۴۶:۱۳ تعداد پاسخ ها 1
  • با توجه به توضیحات معلوم است كه بر اساس خواسته خود اقدام به طلاق و جدایی نكرده‌اید و نمی‌توانید به درستی تصمیم‌گیرنده مسائل مربوط به زندگی خود باشید. به هر حال در این سن باید از استقلال فكری و ذهنی برخوردار باشید و بتوانید زندگی‌تان را بسازید. استقلال در زندگی مشترك نقش مهمی ایفا می‌كند و اگر یك مرد در زندگی مشترك نتواند روی پای خود بایستد، نمی‌تواند یك خانواده با بنیان مستحكم را بسازد، از این رو در خصوص بازگشت همسرتان به زندگی باید خود تصمیم‌گیرنده باشید و این بار استقلال خود را نشان دهید. از سوی دیگر باید اشتباهات خود را بپذیرید تا در انتخاب‌های دیگر دچار مشكل نشوید. اگر فكر می‌كنید فردی وابسته به خانواده هستید و آنها برایتان تصمیم‌گیری می‌كنند عجله‌ای در بازگشت همسرتان نداشته باشید چون ممكن است افكار و عقایدتان بار دیگر تغییر كند، از این رو توصیه می‌شود سعی كنید استقلال را در زندگی خود نهادینه كنید و زمانی كه به این مرحله رسیدید كه می‌توانید یك زندگی مستقل را اداره كنید، سپس اقدام به خواستگاری كنید. همچنین بهتر است در این شرایط رخ داده قبل از هر تصمیمی یك نظم اصولی به زندگی‌تان داده و از لحاظ كار، ‌درآمد و... به یك وضعیت با ثبات برسید تا بتوانید اشتباهاتی را كه در گذشته مرتكب شده‌اید، جبران كنید.

    2020-08-12 08:16:15 ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ ۱۲:۴۶:۱۵ 1788

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ