همسرم با خانواده من نمی سازد

با همسرم فامیل هستیم و 10 سال است كه از ازدواج‌مان می‌گذرد. همسرم با رفتارهای خانواده‌ام كنار نمی‌آید و می‌گوید اعضای خانواده‌ام به او بی‌توجه هستند. در اختلافات خانوادگی همیشه می‌خواهد از او طرفداری كنم. لطفا راهنمایی‌ام كنید.

2020-08-11 08:56:04 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ ۱۳:۲۶:۰۴ تعداد پاسخ ها 1
  • یكی از مسائلی كه زندگی خانوادگی را كمی پیچیده و افراد را به طلاق هدایت می‌كند، همین اختلافات درون خانوادگی است كه اغلب توانایی حل این مسائل را ندارند و زن و مرد بدون فكر منطقی به جدایی می‌رسند. این اختلافات معمولا در ازدواج‌های فامیلی بیشتر به چشم می‌خورد و در این شرایط مرد معمولا دچار سردرگمی می‌شود، زیرا در شرایطی كه میان دو خانواده اختلاف روی می‌دهد، یك مرد بین مادر و همسر خود می‌ماند كه حق با كدام است و باید از چه كسی حمایت كند، از این رو همسرتان باید بداند با تمام شرایط خانواده شوهر خود باید كنار آید و خانواده‌تان نیز باید نسبت به این مساله آگاه باشند كه با ویژگی‌های رفتاری همسرتان كنار آیند. به هر حال حمایت یك‌جانبه از همسر یا مادر شرایط را دشوار‌تر می‌كند. بهتر است این مساله را بین خانواده و همسرتان جا بیندازید كه در شرایط اختلاف‌زا به طور واضح و شفاف خودشان به بحث و گفت‌وگو بپردازند و شما در این میان كاملا بی‌طرف باشید و دخالت نكنید تا دلخوری پیش نیاید. بی‌طرف بودن‌تان در این اوضاع باعث می‌شود هر زمان مشكلی رخ داد، طرفین بحث و دعوا مساله را بین خودشان حل كنند، از این رو توصیه می‌شود به محض رخ دادن اختلاف صحنه را ترك كنید تا خودشان به تفاهم رسیده و اختلافات را از زاویه نگاه خود برطرف سازند. بهتر است قدم به قدم پیش بروید، چون نمی‌توان یك روزه این مسائل را حل كرد، بلكه باید به تدریج این مشكلات را رفع كرد تا سازش و تفاهم بین خانواده‌ها برقرار شود و اختلافات به پایان برسد.

    2020-08-11 08:56:05 ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ ۱۳:۲۶:۰۵ 575

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ