دختری که به او علاقه داشتم از همسرش جدا شده است

مدت 4 سال است با دختری آشنا شده‌ام و به یكدیگر علاقه‌مند هستیم، اما نتوانستیم ازدواج كنیم. الان دو سال است او عقد كرده و مدتی است طلاق گرفته است. هنوز به یكدیگر علاقه‌مند هستیم، اما از آینده‌ام ترس دارم و نمی‌دانم چكار كنم. لطفا راهنمایی‌ام كنید.

2020-08-07 11:47:19 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ ۱۶:۱۷:۱۹ تعداد پاسخ ها 1
  • با توجه به اینكه هنوز یك علاقه قدیمی وجود دارد و تمایل به ازدواج دارید، بهتر است بیشتر دقت كرده و بیشتر فكر كنید به هر حال در یك ازدواج ایده‌آل باید غیر از فاكتور علاقه و عشق، فاكتورهای دیگر را نیز مد‌نظر قرار داد. فاكتورها و شاخص‌هایی از قبیل تناسب‌های فرهنگی، اجتماعی، ‌خانوادگی و... نیز باید مد‌نظر قرار گیرد، اما در قدم بعدی مهم این است كه طلاق این فرد مورد بررسی قرار گیرد و علت طلاق مشخص شود تا در ایجاد یك رابطه و زندگی مشترك دیگر دچار مشكل نشوید. زمانی یك ازدواج منطقی و عاقلانه به نظر می‌رسد که بر اساس معیارهای درست اجتماعی باشد. ترس از آینده یكی از مسائلی است كه مانع از شكل‌گیری یك ازدواج مناسب می‌شود. ترس باعث می‌شود بسیاری از مشكلات شكل بگیرد و نتوانید به خاطر همین ترس انتخابی درست و تصمیم عاقلانه‌ای بگیرید. بهتر است با نگاهی جدی‌تر به این مساله نگاه كنید و با خانواده‌تان این مورد را در میان گذارید. به طور قطع نظر و مشاوره و راهنمایی‌هایی اطرافیان مانند یك تجربه كمك‌تان می‌كند. با توجه به اینكه این فرد یك بار هم ازدواج كرده، بهتر است باید دقت بیشتری در رفتار، كردار و اعمال او داشته باشید. به هر حال او یك بار تجربه شكست داشته است و باید برای یك شروع دوباره به همه جوانب روانی و اجتماعی فكر كنید.

    2020-08-07 11:47:20 ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ ۱۶:۱۷:۲۰ 1980

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ