محبتی از پدر و مادرم ندیده ام

پسری 19 ساله هستم كه در سن 9 سالگی پدر و مادرم از هم جدا شده‌اند و به دلیل مشكلات جدایی خانواده‌ام هیچ محبتی ندیده‌ام. ‌اراده قوی ندارم و به خاطر شكست‌های پی در پی ناامید هستم. لطفا راهنمایی‌ام كنید.

2020-08-05 19:46:39 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ ۰۰:۱۶:۳۹ تعداد پاسخ ها 1
  • همه انسان‌ها در زندگی با مشكلات متعددی رو‌به‌رو می‌شوند. برخی افراد مشكلات‌شان پیچیده‌تر از دیگران است یا در سنین پایین‌تر با مشكلات پیچیده مواجه می‌شوند. به نظر می‌رسد در برخی مشكلات كه برای این فرد رخ داده، خودتان مقصر نیستید و شرایط خانواده آن را به وجود آورده است، اما در نظر بگیرید این مشكلات و سختی‌ها می‌تواند به ساخته شدن شخصیت و توان ذهنی‌تان كمك كند.
    هنرتان در این است كه قادر باشید مشکلات را تحت كنترل خود درآورید و اجازه ندهید مشكلات بر شما غلبه كند. با توكل به خدا و آموختن روش‌های حل مساله سعی كنید به حل مسائل پیرامون خود بپردازید. در این مسیر از تجربه دیگران كمك بگیرید و از مشورت با افرادی كه این مشكلات را به طور مشابه داشته‌اند و موفق به حل این مشكلات شده‌اند، بهره‌مند شوید. به خود انرژی مثبت بدهید و اینگونه فكر كنید كه با حل مسائل خودتان می‌توانید از قدرت ذهنی و فكری بالاتر برخوردار باشید و به خودتان افتخار كنید، بنابراین با كسب اعتماد به نفس لازم و استفاده از مهارت‌هایی كه ذكر شد، می‌توانید به رفع مشكلات بپردازید تا آسیب‌های كمتری متوجه آینده‌تان
    شود. ناامیدی را كنار گذاشته و شكست‌ها را درسی برای پیشرفت تلقی كنید.

    2020-08-05 19:46:41 ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ ۰۰:۱۶:۴۱ 658

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ