تحقيق با تلفن و ويدئوكنفرانس مورد قبول است؟

آیا بازپرس می‌تواند برای تحقیق از شهود و مطلعان از طریق تلفن یا ویدئوکنفرانس اقدام کند؟

2020-08-01 07:41:24 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ ۱۲:۱۱:۲۴ تعداد پاسخ ها 1
  • مطابق تبصره 2 ماده 36- 135 قانون آیین دادرسی کیفری در صورتی که دلیل پرونده منحصر به شهادت شهود و مطلعان نباشد، بازپرس می‌تواند برای تحقیق از شهود و مطلعان از طریق وسایل ارتباط از راه دور نظیر تلفن، نامه، ویدئوکنفرانس یا ارتباطات رایانه‌ای اقدام کند. اگر شاهد یا مطلع برای حاضر نشدن خود عذر موجهی داشته باشد و بازپرس آن عذر را بپذیرد، مجددا احضار می‌شود.

    2020-08-01 07:41:26 ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ ۱۲:۱۱:۲۶ 109

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ