چون آدم ساده‌ای هستم هميشه شكست ميخورم

دختری 20 ساله هستم و خیلی زود گول می‌خورم. فكر می‌كنم همه مثل من فكر می‌كنند و تا الان هم شكست‌های زیادی را تجربه كرده‌ام. بدجور احساس تنهایی می‌كنم، نمی‌دانم با مشكلاتم چطور كنار بیایم. لطفا راهنمایی‌ام كنید.

2020-07-29 09:26:48 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ ۱۳:۵۶:۴۸ تعداد پاسخ ها 1
  • برخی افراد به همه مسائل ساده نگاه می‌كنند و این به علت نداشتن مهارت‌های لازم در زندگی است و همین موضوع باعث می‌شود شكست‌های پی در پی را تجربه كنید، در حالی كه باید هر شكست را یك فرصت معنی كرد، زیرا اگر تصور كنید در هر رابطه شكست می‌خورید و رابطه‌تان با افراد به هم می‌خورد، قطعا در برقراری ارتباط با دیگران دچار ضعف خواهید شد. بهتر است دامنه فعالیت‌های‌تان را گسترده‌تر كنید تا ضعف‌ها كمتر آزار‌دهنده باشد. در روابط با دیگران است كه زندگی برای‌تان مفهوم می‌گیرد، از این رو باید خودشناسی‌تان را نسبت به خود و دیگران بالاتر برده و بیشتر به فكر موفقیت در آینده باشید.
    از راهنمایی‌های افراد خانواده كمك بگیرید و همین نكته‌های مهم است كه به سوی یك زندگی ایده‌آل هدایت‌تان می‌كند. نگرش‌ها و باورهای‌تان را تغییر دهید و سعی كنید از پیله‌ای كه دور خود تنیده‌اید، بیرون بیایید. روابط‌تان را گسترده‌تر كنید و مشكلات زندگی را بپذیرید. قوی رفتار كنید و نقاط ضعف رفتاری خود را پذیرفته و به نقاط قوت تبدیل‌شان كنید.
    امید را جایگزین نكات منفی كنید و مهارت‌های خود را افزایش دهید. نسبت به زندگی درك جدیدی داشته باشید و زندگی را ساده نگاه كنید تا مشكلات كمتر آزارتان دهد. نظم و انضباطی خاص در زندگی پیش بگیرید تا افكار مثبت‌تان تقویت شود.

    2020-07-29 09:26:51 ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ ۱۳:۵۶:۵۱ 794

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ