وكيل حق دارد ارزش ملك را بگيرد؟

شخصی برای خرید و فروش املاک خود با یک وکیل دادگستری قرارداد می‌بندد. آیا این وکیل علاوه بر خرید و فروش، حق گرفتن ارزش املاک را دارد؟

2020-07-29 08:58:47 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ ۱۳:۲۸:۴۷ تعداد پاسخ ها 1
  • مطابق ماده 665 قانون مدنی وکالت در بیع، وکالت در قبض ثمن نیست، مگر اینکه قرینه قطعی دلالت بر آن کند.

    2020-07-29 08:58:49 ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ ۱۳:۲۸:۴۹ 246

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ