نمی توانم عشق دوران نوجوانی را فراموش کنم

من در سن 15 سالگی عاشق پسرعمه‌ام شدم البته عشقمون دوطرفه بود قرار بود بعد قبول شدن در دانشگاه ازدواج کنیم خیلی پسر خوبی بود طوری که در این دو سال حتی خونه ما هم نمی‌آمد و فقط رابطه تلفنی بود تا اینکه مامانم ماجرا را فهمید و گفت که به فامیل دختر نمی‌دهد به زور مرا به یکی از خواستگارانم دادند و من هم رفتم پی زندگیم الان هفت ساله ازدواج کردم پسرعمه‌ام هنوز ازدواج نکرده و خیلی عذاب وجدان دارم، من خودم را مقصر می‌دانم با اینکه زندگیم خیلی خوبه و شوهرم خیلی خیلی خوبه اما هنوزم هر روز فکر و ذهنم پیش پسرعمه ام است. نمی‌دانم چکار کنم؟

2020-07-07 10:16:12 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ ۱۴:۴۶:۱۲ تعداد پاسخ ها 1
  • متاسفانه عشق های دوره نوجوانی تا زمانی که تکلیفش مشخص نشود تاثیر زیادی در زندگی می گذارد و به دلیل سن کمی که برای عاشقی و ازدواج انتخاب کرده این اتفاق برایش رخ داده و به نظر من این ازدواج از ابتدا هم غلط بود اما اگر تصمیم به ادامه زندگی با شوهرش را دارد باید با روانشناس صحبت کرده و این اتفاق و عشق دوران نوجوانی اش را بیان و درمان کند.

    2020-07-07 10:19:49 ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ ۱۴:۴۹:۴۹ 5133

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ