شوهرم با صيغه نامه فرار كرد

من در سال 86 فروردین ماه با شخصی ازدواج کردم و جشن و مراسم عقدکنان گرفتم و در محضر به صیغه دائمی و همیشگی این آقا درآمدم. بنده از این آقا باردار شدم جنینم سقط شد و در مرداد 98 همسرم به خانه مادرم آمد و از بنده صیغه نامه را گرفت و به خانه مادرش متواری شد و حال از او شکایت کرده ام رای اول گرفتم و رای دوم هم گرفتم و عاقد و شاهدین مراسم جشن عقد را هم بردم و رای به نفع من صادر شد که او همسر بنده بوده و امضای سند را هم قبول کرد و او دوباره اعتراض زد به دیوان عالی کشور. حال چه میشود و چند وقت طول می‌کشد تا رای بیاید؟ در تاریخ 98/11/20 در دیوان ثبت شده است.

2020-06-14 10:12:36 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ ۱۴:۴۲:۳۶ تعداد پاسخ ها 1
  • در خصوص اینکه چقدر زمان می‌برد تا حکم نهایی صادر شود نمی‌توان زمان مشخصی را در نظر گرفت اما رسیدگی در دیوان زمان بر است. در صورتی احکام شما در دیوان نقض می‌شود که همسرتان بتواند خلاف گفته‌های شما را ثابت كند که با توجه به توضیحاتی که شما داده‌اید این امکان بسیار ضعیف است.

    2020-06-14 10:13:49 ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ ۱۴:۴۳:۴۹ 1153

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ