فردی كه قصد ازدواج با او را دارم درباره گذشته به من طعنه ميزند

نزدیک دو سال است با آقایی آشنا شده ام که همکار هستیم. اوایل خیلی رفتار خشن و حتی دست بزن داشت ولی قسم خورد و بعد قسم دیگر با من بدرفتاری نکرد ولی در جریان روابط گذشته من هست و خیلی حرفهایی که در دوران آشنایی در مورد بقیه همکارها زدم یا روابط گذشته من طعنه میزند. حتی در محل کار به خاطر آن حرفها نمی‎توانم با همکارانم حرف بزنم می‏ترسم این شرایط ادامه دار باشد و بعد از ازدواج هم کنار نگذارد. او قبلا ازدواج کرده و یک بچه هم دارد. لطفا راهنماییم کنید.

2020-06-06 06:24:05 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ ۱۰:۵۴:۰۵ تعداد پاسخ ها 1
  • این یک رابطه ناسالم است. رابطه مبتنی بر ترس است و همیشه ازدواج دوم خیلی خطرناک است و این آقا یک سری ناسازگاری و خشم هایی دارد که موقتا برای رسیدن به این خانم آنها را کنار گذاشته است و قطعا بعد از ازدواج این مسئله بیشتر خواهد شد و توصیه من به این خانم اتمام این رابطه به صورت آرام است که موجب خشمگین شدن آقا نشود و بدون تحریک شدن آقا رابطه اش را تمام کند.

    2020-06-06 06:24:06 ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ ۱۰:۵۴:۰۶ 1121

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ