ادامه اين رابطه درست است؟

من حدود 18 سال پیش با یک خانم آشنا شدم تا مدتی که ایشان ازدواج کردند و بعد ایشان با خواهر دوقلو ایشان بودم. بعد از آن چون خواهر کوچک هم ازدواج کردند حدود یازده سال خبری نداشتم تا چند روز پیش ایشان را در اینستاگرام دیدم. با کلی ذوق و دلهره دایرکت دادم و گفت حدود یک سال است که مطلقه شده است. البته او بعد از طلاق در شرکتهای هرمی مشغول به کار شده و با شخصی رابطه عاطفی دارند. الان نمیدانم چکار کنم.

2020-06-06 06:20:41 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ ۱۰:۵۰:۴۱ تعداد پاسخ ها 1
  • این آقا باید به دنبال ازدواج و رابطه سالم باشد چرا که این گونه رابطه ها معیوب و آسیب زا است. باید کودکی این آقا تحت بررسی قرار گیرد چرا که امکان دارد نیاز به محبت و عاطفه از کودکی با ایشان همراه بوده و به خاطر این اتفاق وارد همچین روابطی شده است و اشتباه بزرگتر در این اتفاق خانمی است که با وجود رابطه عاطفی با این آقا وارد گفت و گو شده و این آقا را نیز وارد رابطه عاطفی های دیگرش می کند. مشکل در این اتفاق آقا است و باید نیاز هایش را بررسی کند چرا که در کودکی مورد توجه و محبت قرار نگرفته و امکان دارد که آسیب در کودکی دیده باشد که او را وادار به رابطه های معیوب کرده است.

    2020-06-06 06:20:42 ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ ۱۰:۵۰:۴۲ 952

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ