همسرم بدرفتاری می‌كند و بدبين است

آقا هستم و 49 سال سن دارم. همسرم 42 ساله و خانه‌دار است و خودم كارمند هستم. 27 سال است ازدواج كرده و 4 فرزند داريم. همسرم به شدت پرخاشگر و عصبي است و با كوچك‌ترين موردي عصباني شده و توهين و فحاشي مي‌كند. مدتي است از سوزش كف پاهايش شكايت دارد. 3-2 بار پيش روانپزشك رفته‌ايم ولي الان به هيچ‌وجه حاضر به رفتن پيش پزشك نيست. با بچه‌ها هم بدرفتاري مي‌كند. بهانه‌گير و بسيار بدبين است و مي‌گويد مي‌خواهم با همه قطع رابطه كنم. لطفا كمكم كنيد.

2020-06-06 06:12:49 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ ۱۰:۴۲:۴۹ تعداد پاسخ ها 1
  • اگر خانم سابقه افسردگی، اضطراب و پرخاشگری را داشته که می تواند این مسئله ژن باشد که قطعا درمان متفاوت تری دارد اما اگر به طور ناگهانی این اتفاق درون خانم رخ داده و در گذشته همچین چیزی وجود نداشته یا کمتر بوده می تواند تغییرات هورمونی به خاطر مسائل یائسگی باشد که موجب این اتفاق شده چرا که بعضی از افراد زودتر دچار یائسگی و تغییرات هورمونی می شوند. اگر خانم حساسیت دارند باید دارودرمانی و روان درمانی شوند اما اگر خانم حساسیت دارند که به پیش روانپزشک بروند به بهانه سوزش پا به سراغ پزشک عمومی رفته و همسر این خانم می تواند از قبل با پزشک مربوطه درباره مسئله همسرش صحبت کرده و خانم را به آن بهانه پیش پزشک ببرند. جو آرام در خانه و رسیدگی به همسر و توجه بیشتر می تواند در این مورد کمک کند چرا که در تغییرات هورمونی توجه و محبت بیشتر احساس می شود و اهمیت دارد. توصیه من مشاوره روانپزشک و روانشناس و وقت گذرانی بیشتر با همسر است.

    2020-06-06 06:12:54 ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ ۱۰:۴۲:۵۴ 630

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ