از فروش وسيله اى كه دوست داشتم افسردگى گرفتم

حدود یک سال پیش وسیله ‎ای را فرختم که برایم خیلی عزیز بود ولی حالا پنج ماه است افسردگی گرفته‌‌ام به خاطر آن و یک لحظه نیست که به یادش نباشم وقتی فکر می‎کنم سردرد می‎شوم. لطفا راهنمایی کنید چکار کنم؟

2020-06-04 11:44:15 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ ۱۶:۱۴:۱۵ تعداد پاسخ ها 1
  • بعضی اوقات ما انسان ها خاطراتمان را با وسیله هایی که داریم مومیایی می کنیم در واقع وسیله شاید به تنهایی باعث عذاب این خانم نشود . خاطرات مربوط به وسیله مثل خاطرات گذشته ، کودکی و والدین و ... خانم را آزار می دهد . و شاید بودن این وسیله در کنار این خانم به طور موقت موجب آرامش او شده و با دیدن آن وسیله احساس آرامش می کرده اما اکنون با دور شدن آن موجب آزار و اذیتش شده است توصیه من این است که خانم به خاطرات مربوط به آن وسیله رجوع کرده و آن را ریز به ریز بنویسد و فکر کند و تحلیل کند. وسیله فقط نشانه است و خاطرات مهم است که موجب اذیت او شده است که باید درباره این خاطرات با یک روانشناس یا دوست صحبت کند و بعضی چیز ها را جایگزین کند و از کسی کمک بگیرد تا احساسات بهتری به دست بیاورد.

    2020-06-04 11:45:11 ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ ۱۶:۱۵:۱۱ 638

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ