همسرم ميخواهد طلاق بگيرد و با خانمى كه تغيير جنسيت داده ازدواج كند

من ۳۶ سالم هستم و همسرم ۲۵ ساله است. مدتی است که همسرم با یک خانم ارتباط برقرار کرده و می‎گوید آن خانم می‎خواهد تغییر جنسیت دهد و اگر انجام دهد طلاق بگیرد و با هم ازدواج کنند.

2020-06-04 11:30:38 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ ۱۶:۰۰:۳۸ تعداد پاسخ ها 1
  • وقتی همسر با فرد دیگری وارد رابطه می شود و ارتباط می گیرد و به این نتیجه می رسد که زندگی را ترک کند توصیه می کنم همسر این خانم قبل از این که به همسرش فشاری وارد کند ارزیابی کند که اشکالات این زندگی چه بوده است. آیا این زوج فرزندی دارند یا خیر ؟ در صورتی که فرزند دارند رابطه شان با کودک چگونه است ؟ همسر این خانم باید مشکلات خود و همسرش را تحلیل کند بعضی اوقات این مشکلات عاطفی و احساسی است ، مشکلات جنسی و زناشویی ، مشکلات اقتصادی و خانوادگی و ..... این آقا در ابتدا باید به صورت واقع بینانه متوجه شد مشکلات چیست و آن را ارزیابی کند.
    توصیه من به این آقا این است که مشکلاتش را با یک روانشناس و مشاوره در میان بگذارد و وضعیت زندگی اش را تحلیل کند و از طریق مشاور و روانشناس با همسرش نیز ارتباط برقرار کند و علت این که زن 25 ساله قصد طلاق دارد و می خواهد با یک زن دیگر وارد رابطه شود چیست.

    2020-06-04 11:37:23 ۱۳۹۹/۰۳/۱۵ ۱۶:۰۷:۲۳ 4243

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ