در خانه هیچ اختیاری ندارم

شوهرم مردی خودرای بدون ملاحظه است و حقوق هیچکس را رعایت نمی‎کند و حاضر نیست به حرف کسی گوش کند و اصلا اجازه نمی‎دهد کسی اظهارنظر کند. تمام مسوولیت زندگی را از من گرفته و حتی برای خرید یک کیلو سیب‌زمینی هم نمی‌توانم نظر بدهم. واقعا دیگر احساس پوچی می‎کنم. من یک مترسکم در این خانه که فقط می‎شورم و می‎پزم که آن هم باید زیرنظر ایشان باشد. هه عمرم را خیاطی کردم و تمام پولم را صرف زندگی و بچه‏ هایم کردم. الان هیچی از خودم ندارم و حتی پول برای خرج خانه هم به من نمی‏دهد. راه حل مشکل من چیست؟

2020-05-29 19:28:42 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ ۲۳:۵۸:۴۲ تعداد پاسخ ها 1
  • فردی که خودرای است، به نیازهای دیگران توجهی ندارد و نسبت به انتقاد حساس است این علائم عمدتا در حیطه اختلالات شخصی است. این فرد دچار اختلال خودشیفتگی شده که این افراد که به این اختلال دچار می‌شوند همین علائم را دیگران در آنها گزارش می‌کنند. این افراد دوست دارند مورد تعریف و تمجید قرار بگیرند و توانایی همدلی هم ندارند. مراجعه به پزشک کمکی برای این زوج است.

    2020-05-29 19:29:07 ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ ۲۳:۵۹:۰۷ 524

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ