دوقلوهایم خیلی شیطنت میکنند

دو فرزند دوقلو شیطان دارم. چطور با آنها رفتار کنم که خودم آرامش بیشتری داشته باشم؟

2020-05-29 19:20:04 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ ۲۳:۵۰:۰۴ تعداد پاسخ ها 1
  • ما در کودکی اختلالی داریم به نام اختلال بیش فعالی و پرتحرکی همراه با کم توجهی است که اگر اینگونه باشد این کودکان به نظر می‌رسد که رنگ و بوی این اختلال را دارد. البته این اختلال در پسربچه‌ ها بیشتر از دختربچه ها گزارش شده است که آن هم در فرزندان اول بیشتر از فرزندان دوم و بعدی مشاهده شده است. عامل ایجاد کننده این اختلال عمدتا وراثت و ژنتیک است و عوامل محیطی هم بی تاثیر نیست. در شرایط الان که آپارتمان نشینی مرسوم است و کودکان شیطنت های زیادی دارند اغلب اوقات با مشکلات کم خوابی و بی توجهی رو به رو هستند و جنب و جوش این بچه ها برای همسایه ها مزاحمت ایجاد می کند . این کودکان خطر را احساس نمی کنند و رفتارهای ناگهانی دارند و آسیب های جسمانی زیادی را دچار می شوند. این کودکان باز هم باید تحت نظر پزشک باشند و معاینه شوند.

    2020-05-29 19:20:06 ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ ۲۳:۵۰:۰۶ 172

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ