جای لکه‌های پوستی را چطور از بین ببریم؟

حدود پنج سال است كه در ناحيه پشت كمرم دانه‌هاي قرمزرنگي ايجاد مي‌شود كه بعد از مدتي به لكه‌هاي سياه‌رنگ تبديل مي‌شود. تشخيص پزشك حساسيت پوستي بوده است. مي‌خواهم بدانم براي برطرف كردن جاي لكه‌ها بايد چه كاري انجام بدهم؟

2020-04-04 15:40:23 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ ۲۰:۱۰:۲۳ تعداد پاسخ ها 1
  • از آنجايي كه اين عارضه حدود پنج سال است كه ادامه دارد، ابتدا بايد علت به‌وجود آمدن اين دانه‌هاي قرمز را برطرف كرد كه اين كار از طريق نمونه برداري امكان‌پذير است و به اين ترتيب بايد راهي براي درمان پيدا كرد. اما براي از بين بردن جاي لكه‌ها مي‌توان از كرم ضدآفتاب استفاده و بايد از نور مستقيم آفتاب دوري كرد، به اين دليل از رفتن به مكان‌هايي مثل استخر روباز و كنار دريا تا حد امكان خودداري كنيد. همچنين استفاده از كرم‌هاي فاقد هيدروكنيون و لايه‌بردار و در صورت شديدتر بودن لكه‌ها، لايه‌برداري يا پيلينگ توسط پزشك متخصص هم از ديگر راه‌هاي توصيه شده است.

    2020-04-04 15:40:24 ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ ۲۰:۱۰:۲۴ 1

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ