داروهای بیش فعالی ممکن است مسمومیت ایجاد کند؟

پسر 8 ساله‌ام به علت بيش‌فعالي قرص ... مصرف مي‌كند و دچار تشنج شده است. آيا امكان دارد به علت مسموميت دارويي باشد، راه درمان چيست؟

2020-04-03 11:33:55 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ ۱۶:۰۳:۵۵ تعداد پاسخ ها 1
  • در اين‌گونه موارد انجام نوار مغزي و آزمايشات كامل و همچنين ام.آر.آي براي تشخيص علت تشنج الزامي است. اگر دليل اين تشنج‌ها مشكلات مغزي يا وجود ضايعه‌اي خاص، تشخيص داده شود، بايد به بهبود و رفع آن پرداخت اما اگر علت آن مشخص نشود از طريق مصرف داروهاي ضدتشنج مطابق با نوع تشنج، درمان را پيگيري مي‌كنيم. در ضمن قرصي كه مصرف كرده‌ايد باعث ايجاد تشنج نمي‌شود، پس بهترين راه، مراجعه به پزشك متخصص مغز و اعصاب براي بررسي علت اين عارضه است.

    2020-04-03 11:34:34 ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ ۱۶:۰۴:۳۴ 1

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ