با خوردن ماست یا خربزه گردن و گوشم درد می گیرد

مدت‌هاي طولاني است كه قسمت كناري مهره گردن در سمت چپ و كناره گوش تا قسمت ابتدايي پيشاني‌ام دردناك شده كه با قرار گرفتن در معرض باد سرد و مصرف بعضي از موادغذايي مثل انگور، ماست و خربزه، شدت مي‌يابد. بعضي مواقع اين دردها يك روز به طول مي‌انجامد اما بعضي اوقات با مصرف يك قرص ضددرد، بهبود پيدا مي‌كند. تا به حال مراجعه‌اي به پزشك نداشته‌ام. راه درمان چيست؟

2020-04-02 12:00:38 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ ۱۶:۳۰:۳۸ تعداد پاسخ ها 1
  • در مورد اين شرح حال توصيه مي‌شود، از نظر مشكلات ناحيه گردن و گوش بررسي‌هاي لازم انجام شود زيرا عارضه آرتروز گردن در سنين بالا و مشكلات ناحيه گوش و يا مفصل فك و دندان در سنين پائين‌تر بروز پيدا مي‌كنند. بنابراين اگر دردها ماهيتي تير كشنده دارند بايد مسائل مربوط به گردن، گوش و فك مورد بررسي قرار گيرند و در صورتي كه مشكلي وجود نداشته باشد بايد سردردهاي ميگرني و سردردهاي عروقي كه بيشتر نيمه سر را درگير مي‌كنند، مدنظر قرار گرفته شود. در اين ميان پرهيز از مصرف موادغذايي حاوي كافئين نيز بسيار كمك‌كننده خواهد بود.

    2020-04-02 12:00:40 ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ ۱۶:۳۰:۴۰ 1

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ