بعد از عمل دیسک پاهایم اسپاسم می شود

نزديك به چهار ماه است به دليل عارضه ديسك، عمل لاسينكتومي انجام داده‌ام. اما سنگيني وسيله تعبيه شده در ناحيه كمر آزارم مي‌دهد. علاوه بر اين پس از عمل جراحي، پاي راستم دچار اسپاسم شده و در اندام‌هاي تحتاني احساس درد شديد مي‌كنم. انجام فيزيوتراپي هم بي‌تأثير بوده است. راه درمان چيست؟

2020-04-02 11:57:48 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ ۱۶:۲۷:۴۸ تعداد پاسخ ها 1
  • براي بعضي از بيماران مبتلا به عارضه‌هاي ستون فقرات، بنا به تشخيص پزشك متخصص و براي ثبات و بهبود عملكرد ستون فقرات از وسيله‌گذاري در اين ناحيه استفاده مي‌شود. اين وسيله معمولاً از موادي تهيه شده است كه در مقايسه با استخوان طبيعي وزن بسيار ناچيزي دارد و به همين دليل براي بيمار محسوس نيست. بنابراين احساس سنگيني‌اي كه شما به آن اشاره كرده‌ايد، نبايستي مشكل عمده‌اي را ايجاد كند. همچنين بهبود نسبي پس از عمل جراحي، بيانگر شرايط خوب شما است و بايد انجام فيزيوتراپي را تحت نظر پزشك متخصص ادامه دهيد. در ضمن زماني كه براي يك بيمار در عمل جراحي اوليه از مواد استخواني به منظور به هم پيوستن مهره‌ها استفاده مي‌شود نبايد فراموش شود بهبودي نيازمند گذر زمان است بنابراين با كامل شدن اين پديده درد بيمار از بين خواهد رفت. همچنين اسپاسم اندام‌هاي تحتاني هم با ادامه فيزيوتراپي درمان مي‌شود.

    2020-04-02 11:57:50 ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ ۱۶:۲۷:۵۰ 1

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ