دردهای بعد از عمل ممکن است به خاطر بیهوشی باشد؟

مدتي است دختر 24 ساله‌ام دچار ریزش اشك و درد شديد در ناحيه راست صورت و پيشاني، بازو و انگشتان دست راست شده است. به دليل تشخيص عارضه سندرم گردن مورد عمل جراحي قرار گرفت. پس از عمل جراحي درد دستش بهبود پيدا كرد اما علائم ديگر تشديد شده‌اند. آيا ممكن است از عوارض بيهوشي باشد؟ راه درمان چيست؟

2020-04-02 11:55:19 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ ۱۶:۲۵:۱۹ تعداد پاسخ ها 1
  • اگر با عمل جراحي مربوط به عارضه سندرم گردن، درد ناحيه دست كاهش پيدا كرده، جاي خوشبختي و خوشحالي است و از آنجا كه بهبود قابل ملاحظه‌اي در مورد دردهاي احساس شده به‌وجود آمده است، نمي‌توان گفت دردهاي موجود به بيهوشي ارتباط دارند. ممكن است علائم ذكر شده، نيازمند مصرف دارو باشند به همين دليل توصيه مي‌شود به پزشك متخصص مراجعه كنيد تا با معاينه باليني، اقدامات تشخيصي مناسب صورت گيرد، در صورت نياز داروي مناسب نيز تجويز و در نهايت روند درمان طي شود.

    2020-04-02 11:55:20 ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ ۱۶:۲۵:۲۰ 1

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ