موجودات ریز سفید روی موها ممکن است شپش باشد؟

حدود دو سال است كه موهاي سر دخترم به صورت تكه‌تكه خالي مي‌شود و جايش به صورت قرمز‌رنگ باقي مي‌ماند و موجودات ريز سفيدرنگي هم به موهايش مي‌چسبد مي‌خواهم علت اين موارد را بدانم؟

2020-04-01 11:41:12 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ ۱۶:۱۱:۱۲ تعداد پاسخ ها 1
  • ابتدا بايد نوع ريزش موها مشخص شود. بدين‌صورت كه اگر با ريزش موها، ريشه آنها از بين نرفته است. اين نوع ريزش را ريزش سكه‌اي مي‌گويند كه از طريق استفاده از كرم، محلول و تزريق آمپول‌هاي خاصي در قسمت زيرين نواحي‌اي كه ريزش داشته است و كاهش اضطراب‌ فرد مي‌توان به درمانش پرداخت اما اگر اين ريزش‌ها باعث از بين رفتن ريشه مو شده باشد و از نوع ريزش دائمي باشد بايد موضوع هرچه سريع‌تر كنترل شود تا ريزش كنترل شود و بعد، از طريق كاشت مو به درمان اين عارضه پرداخت. در خصوص موجودات سفيد، بايد گفت ابتدا بايد توسط متخصص پوست معاينه شود چرا كه امكان دارد به علت تخم‌ريزي شپش باشد و بايد اين مورد در خانواده پيگيري شود.

    2020-04-01 11:41:15 ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ ۱۶:۱۱:۱۵ 1

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ