عوارض استفاده از داروی صرع در بلندمدت چیست؟

دختر 22 ساله‌ام حدود 4 ماه است که از بیماری صرع رنج می‌برد. برخلاف این که از دارو استفاده می‌کند. هنوز صبح‌ها هنگام بیدار شدن از خواب دهانش زخم است آیا استفاده از داروها برای درمان این بیماری در بلندمدت عارضه‌ای ندارد؟

2020-03-30 13:15:01 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ ۱۷:۴۵:۰۱ تعداد پاسخ ها 1
  • تشنج از عوارضی است که احتمال وقوع آن هنگام شب افزایش پیدا می‌کند. در این صورت دهان بیمار هنگام صبح پس از تشنج در خواب زخم می‌شود. در صورت بهبود نیافتن بیماری به احتمال زیاد داروهای مورد استفاده مناسب نبوده است و باید نوع دارو عوض شود. هر دارویی ممکن است عارضه‌ای داشته باشد. باید توجه داشت بیماران از ترس عوارض بیماری، داروها را به صورت ناقصی استفاده نکنند. چرا که احتمال دارد استفاده نامرتب دارو علائم بیماری را تشدید کند. ضمن این‌که برای حفظ سلامتی بیشتر مراجعه به پزشک هر سه تا 6 ماه یکبار ضروری است.

    2020-03-30 13:15:03 ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ ۱۷:۴۵:۰۳ 1

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ