فروشنده به من حق استفاده از پارکینگ نمی دهد

آپارتمانی خریده‌ام كه در قرار‌داد عبارت «پیلوت مشترک» قید شده، کل ساختمان دارای 7 واحد و یک طبقه پیلوت و زیر‌زمین است. در گواهی پایان کار پارکینگ در همکف نوشته شده و از تعدادی کارشناس رسمی دادگستری تحقیق کرده‌ام همه نظرشان بر این است که پیلوت همان همکف است. حال فروشنده می‌گوید چون در قرارداد به کلمه پارکینگ اشاره نشده، من الزام به تامین پارکینگ ندارم و در سند تفکیکی که در حال تنظیم است، پارکینگ واحد مرا در زيرزمین قرار داده و می‌گوید لطف کرده‌ام و بدون اخذ وجهی برایت پارکینگ داده‌ام، ولی زیر‌زمین به شکلی است که امکان ورود خودرو وجود ندارد. دادخواست داده‌ام، آیا می‌توانم وی را الزام به تامین کنم؟

2020-03-29 16:50:06 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ ۲۱:۲۰:۰۶ تعداد پاسخ ها 1
  • از نظر حقوقی طرفین تابع قرارداد فیمابین هستند و قانونا الزام به تکالیفی می‌شوند که در مفاد قرارداد نسبت به آن مورد تکلیف و تعهدی داشته باشند، لذا عدم پارکینگ در قرارداد به منزله عدم استحقاق پارکینگ است و در عین حال حق استفاده از پیلوت را مثل دیگر مشاعات خواهید داشت.

    2020-03-29 16:50:08 ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ ۲۱:۲۰:۰۸ 3

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ