کیست هایم افزایش سایز دارند درمانش چیست؟

نزديك به شش ماه قبل، پس از انجام سونوگرافي متوجه شدم در سينه سمت چپم تعدادي كيست وجود دارد، به همين دليل احساس درد شديدي مي‌كنم. علاوه بر اين دچار ترشح از اين ناحيه شده‌ام و در سونوگرافي بعدي، افزايش سايز كيست‌ها مشخص شده است. پزشك نيز هيچ دارويي در اين رابطه تجويز نكرده است. با اين وجود چه راه درماني را توصيه مي‌كنيد؟

2020-03-28 10:13:10 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ ۱۴:۴۳:۱۰ تعداد پاسخ ها 1
  • به‌طور كلي معمولاً تغييرات فيبروكيستيك در زنان و در سن باروري شدت پيدا مي‌كند و به زنان توصيه مي‌شود از مصرف چاي، نسكافه، شكلات، قهوه و ساير مواد غذايي كافئين‌دار تا حد امكان پرهيز كنند و در فاصله سه تا شش ماه انجام سونوگرافي‌ها را تكرار كنند. اگر در فاصله زماني كمي، سايز كيست‌ها خيلي بزرگ شوند نيازمند بررسي‌هاي دقيق توسط پزشك متخصص هستند البته بايد خاطرنشان كرد افزايش سايز خطرناك و نگران‌كننده نيست بلكه تنها بيمار از درد موجود شكايت خواهد كرد. براي اين منظور بهتر است حداقل به مدت دو ماه از قرص‌هاي ويتامين اي و كپسول‌هاي گل پامچال و گل مغربي استفاده كرد.

    2020-03-28 10:13:12 ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ ۱۴:۴۳:۱۲ 1

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ