یکدفعه سمت چپ قفسه سینه ام درد گرفت

نزديك به 20 روز پيش ناگهان سمت چپ قفسه سينه‌ام دچار درد شديدي شد كه به ناحيه پشت انتشار پيدا مي‌كرد. از آن زمان به بعد شب‌ها در خواب سردرد شديدي به سراغم مي‌آيد؛ از خواب بيدار شده و احساس سرگيجه مي‌كنم. دست چپم نيز دچار درد شديد و حالت گزگز مي‌شود. علت و راه درمان را چه مي‌دانيد؟

2020-03-28 10:08:47 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ ۱۴:۳۸:۴۷ تعداد پاسخ ها 1
  • شرح حال مطرح شده نشان‌دهنده دردهايي است كه از ناحيه گردن ناشي مي‌شود و ممكن است درد انتشار يابنده باشد كه از ناحيه گردن به دست چپ منتقل مي‌شود. البته درد ناحيه قفسه سينه نيز بستگي به ريشه‌هاي گردني درگير دارد كه با فعاليت‌هاي گردن شدت مي‌يابد. بايد به پزشك متخصص مراجعه كنيد زيرا ممكن است نياز به انجام عكسبرداري از گردن و نوار عصب عضله باشد تا اگر اعصاب محيطي يا ريشه‌هاي عصبي درگير باشند بررسي شده و راه درمان آن مشخص شود.

    2020-03-28 10:08:49 ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ ۱۴:۳۸:۴۹ 1

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ