هر شرکت و اداره ای باید نماینده حقوقی داشته باشد؟

آيا شخصي با داشتن ليسانس فقه و حقوق از دانشگاه آزاد اسلامي و با داشتن تجارب بسيار ارزنده مي‌تواند با ابلاغي كه از طرف شركت‌هاي خصوصي به او داده مي‌شود به عنوان نماينده حقوقي شركت يا مشاور حقوقي شركت يا كارشناس حقوقي شركت مشغول به فعاليت شود و در صورت بروز مشكلات مربوط به همان شركت به دفاع لازم بپردازد؟

2020-03-27 12:54:30 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ ۱۷:۲۴:۳۰ تعداد پاسخ ها 1
  • طبق ماده 32 قانون آیین دادرسی مدنی صرفا وزارتخانه‌ها، موسسات دولتی و وابسته به دولت، شرکت‌های دولتی نهادهای انقلاب اسلامی و موسسات عمومی غیردولتی شهرداری‌ها و بانک‌ها می‌توانند از نماینده حقوقی استفاده کنند.

    2020-03-27 12:54:32 ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ ۱۷:۲۴:۳۲ 1

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ