میکروب گربه ای باعث شد جنینم سقط شود

حدود يك سال و نيم از ازدواجم مي‌گذرد. 9 ماه است قصد بارداري دارم، در بارداري قبلي‌ام، در ماه سوم دچار خونريزي شدم كه با تزريق آمپول... برطرف شد اما در ماه ششم به دليل پارگي كيسه آب، جنين سقط شد. تشخيص پزشكان آلودگي با ميكروب گربه‌اي و سبزيجات و... بوده است اما آزمايشات انجام شده مربوط به عفونت مشكل خاصي را نشان نداده است. با اين وجود از نظر شما مشكل اصلي و راه درمان چيست؟

تاریخ : ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ ۱۴:۰۵:۱۸
  • شرح حال ارائه شده، نشان دهنده زايمان زودرس نيست بلكه ممكن است دچار نارسايي دهانه رحم باشيد، براي اطمينان بايستي فرد باردار شود تا بررسي‌هاي بعدي صورت گيرد. در اين موارد معمولاً داروي نامبرده تجويز نمي‌شود بلكه در سه ماه اول بارداري طول دهانه رحم فرد اندازه‌گيري مي‌شود، در صورتي كه طول رحم كوتاه باشد بايد سركلاژ انجام شود و در غير اين صورت استراحت و تحت نظر پزشك قرار گرفتن الزامي است تا تجربه بارداري قبلي، ديگر تكرار نشود.

    ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ ۱۴:۰۵:۲۰

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ