چگونه میتوانم دوباره باردار شوم؟

حدود دو سال است كه ازدواج كرده‌ام و در اين مدت سقط‌هاي مكرر داشته‌ام. مصرف دارو هم بي‌تأثير بوده است. پزشك راه درمان را اهداي تخمك دانسته است، آيا اين تنها راه بارداري‌ام است؟

تاریخ : ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ ۱۶:۵۸:۴۶
  • با توجه به اين كه شما در مدت دوسال، دو مرتبه باردار شده‌ايد، مسئله بارداري در موردتان مطرح نيست و بايد به فوق‌تخصص نازايي مراجعه كنيد تا بررسي‌هاي كروموزومي، هورموني و رحمی انجام شود تا تشخيص درستي در مورد علت اين سقط‌هاي مكرر، داده شود.
    اگر آزمايش ژنتيك را انجام داده‌ايد و مشكل خاصي وجود نداشت، مي‌توانيد تحت نظر پزشك متخصص باردار شويد چرا كه شرح حالتان اين طور نشان مي‌دهد كه مي‌توانيد، مجدداً باردار شويد. به طور كلي در صورتي‌كه فردي عمل جراحي آي.يو.آي و آي.وي.اف را انجام دهد و پاسخ مثبتي نگيرد همچنين طي بررسي‌هاي لازم، مشكل كروموزومي داشته باشد، پزشك، اهداي تخمك را براي بارداري پيشنهاد مي‌كند. در ضمن داروهاي نامبرده عمل تخمك‌گذاري را بيشتر مي‌كند و مصرف آنها، كيست‌هايي را ايجاد مي‌كند.

    ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ ۱۶:۵۸:۴۸

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ