داوری محدودیت زمانی دارد؟

در یک قرارداد برای رسیدگی به اختلافات، داور تعیین کرده‌ایم. داور برای صدور رای چقدر زمان دارد و ابتدا و انتهای این زمان از کی شروع می‌شود؟ آیا اساسا داوری محدودیت زمانی دارد؟ (در قرارداد اشاره‌ای به زمان نشده است).

تاریخ : ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ ۱۶:۴۹:۴۷
  • طبق تبصره ماده 485 قانون آیین دادرسی دادگاه‌های عمومی و انقلاب در امور مدنی، اگر مدت داوری معین نشده باشد، مدت آن سه ماه و ابتدای آن از روزی است که موضوع برای انجام داوری به داور ابلاغ می‌شود. این مدت با توافق طرفین قابل تمدید است.

    ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ ۱۶:۴۹:۴۹

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ