پوست صورتم شل شده و هر روز بدتر میشود

نزديك به سه سال است پوست صورتم شل شده و روز به روز افتادگي پوستم بيشتر مي‌شود. تشخيص پزشك براي بهبود، مصرف مايعات فراوان بوده اما تأثير چنداني نداشته است. سه سال از زايمانم مي‌گذشت كه دچار چنين مشكلي شدم و در اين مدت 8 كيلو اضافه وزن پيدا كرده‌ام اما با اين حال پوست صورتم شل شده است. با اين وجود چه راه درماني را توصيه مي‌كنيد؟

تاریخ : ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ ۲۱:۵۹:۵۸
  • افتادگي يا شل شدن پوست، در يك دوره سني، با افزايش يا كاهش مكرر وزن شدت مي‌يابد. البته حالات ژنتيكي، تيرگي دور چشم و ناحيه پيشاني و انقباض عضلات با انجام بوتاكس قابل كنترل و حتي بهبود خواهند بود. زماني كه فرد مي‌خندد، چين‌هاي شعاعي و زماني كه اخم مي‌كند چينهايافقيدرصورتاوپديدمي‌آيد. در اين صورت پوست حالت پژمرده و همراه با چين و چروك به خود مي‌گيرد كه انجام ليزر بسيار اثربخش خواهد بود. علاوه بر اين استفاده دستگاه اكسنت به دليل حرارتي كه در عمق پوست ايجاد مي‌كند رشته‌هاي كلاژن را از بين برده و مجدد تشكيل مي‌شوند. البته در مواقع بسيار شديد نيز، اقدام به انجام ليفتينگ مؤثر است. بنابراين مراجعه به متخصص پوست براي انتخاب بهترين راه درمان بسيار مهم و كمك‌كننده خواهد بود.

    ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ ۲۲:۰۰:۰۰

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ