عرق سرد دست و پا و ضعف رفتن چه دلیلی دارد؟

نوه‌ام 12 سال دارد، نزديك به دو سال است دست و پاهايش مدام سرد است و عرق سرد مي‌كند، احساس ضعف و خستگي در ناحيه پاهايش باعث مي‌شود كه بي‌حال شود و مجبور مي‌شويم پاهايش را ماساژ دهيم تا آرام شود. از يك سال گذشته هم دچار خونريزي بيني و يبوست شديد شده كه اين اواخر بهتر شده است اما براي بهبودي كامل چه توصيه‌اي داريد؟

تاریخ : ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ ۲۱:۵۰:۱۵
  • شرح حال مطرح شده، گوياي مشكلات متعددي است كه براي تأييد آنها بايد به متخصص غدد مراجعه كنيد. بايد از نظر كم‌خوني و عارضه كم‌كاري تيروئيد مورد بررسي دقيق قرار گيرد چرا كه عارضه كم‌كاري تيروئيد با علائمي مثل ضعف، خستگي و يبوست همراه است و با انجام آزمايش خون اين فاكتورهاي مهم سنجيده مي‌شود كه در صورت تأييد اين بيماري‌ها، براساس نظريه پزشك داروهاي مناسب تجويز مي‌شود و به اين ترتيب دوره درمان طي شده و بهبودي حاصل مي‌شود.

    ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ ۲۱:۵۰:۱۷

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ