دکتر می گوید مخچه ام کوچک شده

حدود چهار سال است دچار سردرد و سرگيجه هستم. سه ماه پيش عكسبرداري و سي.تي.اسكن انجام دادم و پزشك تشخيص داد كه مخچه نسبت به گذشته تحليل رفته و كوچكتر شده است. سردردهايم قبل از ظهر شروع مي‌شوند، بعدازظهر اوج مي‌گيرد و شب هنگام شدت زيادي پيدا مي‌كند و با فشار عصبي شدت پيدا مي‌كند، علاوه بر اين به عارضه ريفلاكس معده، كم‌كاري تيروئيد و كم‌خوني هم مبتلا هستم. آيا اين موارد با هم مرتبطند؟ راه درمان چيست؟

تاریخ : ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ ۲۱:۲۵:۵۳
  • اگر كوچك شدن مخچه به درستي و قطعيت تشخيص داده شده به اين معناست كه مخچه در حال تحليل رفتن است اما اين عارضه دردناك نيست. همچنين سردردها نيز مقوله‌اي كاملاً جداست و بايد ابتدا با مراجعه به پزشك متخصص، علت اصلي سردردها مشخص شده و سپس علت تحليل مخچه، تشخيص داده شود. از اين‌رو معاينه باليني بيمار الزامي است تا نتيجه عكسبرداري و يافته كلينيكي توسط پزشك با يكديگر تطبيق داده شوند، علاوه بر اين بايد ريز فاكتورهاي سردرد مشخص و براساس آنها درمان شوند. بنابراين مراجعه به پزشك متخصص براي تشخيص قطعي و درمان عارضه‌هاي مطرح شده الزامي است.

    ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ ۲۱:۲۵:۵۵

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ