شوهرم من را درک نمیکند

بعد از ازدواج احساس كردم با همسرم درك متقابلي نداريم و او حرف‌هاي من را نمي‌پذيرد، هيچ استقلالي در تصميم‌گيري‌ها ندارم. با او چگونه رفتار كنم؟

تاریخ : ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ ۱۶:۱۵:۰۱
  • هر خانواده داراي ساختار و قاعده‌اي خاص است. اين ساختار تعريف شده و داراي توزيع قدرتي ويژه است. يكي از اين ساختارها توزيع قدرت يك طرفه است كه در آن قدرت در دست مرد، زن يا فرزند قرار دارد. در كنار اين روش، روش سنتي يا كلاسيك توزيع قدرت مطرح است كه در آن قدرت به ظاهر در دست مرد است اما زن نقش مهمي در تصميم‌گيري‌ها دارد و روش توزيع قدرت به شيوه مدرن كه قدرت در چرخش است و نسبت به موقعيتي كه خانواده در آن قرار دارند در دست افراد مختلف خانواده مي‌چرخد. چنانچه هر كدام از اعضاي خانواده به‌ويژه زن و مرد از ساختار توزيع قدرت ناراضي باشد ضروري است براي تغيير ساختار توزيع قدرت با يك مشاوره خانواده مشورت كنند چرا كه ساختار معيوب خانواده در آينده فرزندان تأثير نامطلوب مي‌گذارد.

    ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ ۱۶:۱۵:۰۳

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ