دخترم به یک جا خیره میشود و هر چه صدایش میزنیم نمی شنود

دختر 18 ساله‌ام از 8 سال قبل مبتلا به صرع شده است. قرص... را از 4 سال قبل مصرف مي‌كند. قرار بود با كم شدن دوز دارو آن را كنار بگذارد اما نتوانست. فشار روحي و درسي علايم اين بيماري را تشديد مي‌كند. به نقطه‌اي خيره مي‌شود و هرچه او را صدا مي‌زنيم نمي‌شنود. تاكنون تشنج نداشته است ولي بهبودي نيز حاصل نشده است. آيا نياز به بررسي بيشتر وجود دارد؟ چه راهي براي درمان توصيه مي‌كنيد؟

تاریخ : ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ ۱۷:۴۶:۴۴
  • با گرفتن نوار مغز در زماني كه علايم تشنج وجود دارد كمك زيادي به تشخيص وضعيت او مي‌كند و بايد در زمان‌هاي مختلف نوار مغز گرفته شود و پس از آن داروي لازم تجويز شود. در صورتي كه دارو مؤثر نشد بايد با افزايش دوز دارو بيماري و حمله احتمالي را تحت كنترل قرار داد. در ضمن بايد با مشاوره فشارهاي روحي و درسي او را كاهش دهيد و كاهش اين فشارها خطر ابتلا به تشنج را در اين بيمار كاهش خواهد داد.

    ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ ۱۷:۴۶:۴۶

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر