در گوشم صدایی مثل زنگ میشنوم که آزارم میدهد

چند سالي است كه صدايي مثل زنگ در گوش‌هايم مي‌شنوم. تشخيص پزشك شغل پرسروصداي من بود. در حال حاضر با اين‌كه چند سالي است كه كارم را رها كرده‌ام ولي همچنان اين مشكل باقي مانده است. اين صدا هنگام شب و سكوت مرا آزار مي‌دهد تا حدي كه مجبور به استفاده از قرص‌هاي آرام‌بخش هستم. چه راهكاري را براي درمان پيشنهاد مي‌دهيد؟

تاریخ : ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ ۱۷:۲۰:۳۴
  • اين علايم بيماري تينيتوس است. در قدم اول لازم است ميزان شنوايي سنجيده شود. از آنجا كه برخي بيماري‌ها نيز مانند استرس و افسردگي اين بيماري را به وجود مي‌آورد و بايد به متخصص مغز و اعصاب هم مراجعه شود. در ضمن شغل‌‌هاي پرسروصدا منجر به آسيب‌ عصب شنوايي و شنيدن صداي زنگ يا وزوز مي‌شود. بنابراين دوري و ترك چنين شغل‌هايي به دليل آسيب‌ گذشته گوش، در درمان مؤثر نخواهد بود و علائم آن را از بين نمي‌برد.

    ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ ۱۷:۲۰:۳۸

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ