شریکم به قرارمان عمل نکرد

من مالک مغازه بنگاه املاکی هستم، خود به کار آشنا نیستم. چند سال پیش کسی را آوردم که شراکتی یعنی 60 به 40 کار کند. حالا بعد از چند سال ایشان ملکی را فروخته است و از یکی از طرفین مبلغ هنگفتی حدود 70-80 میلون تومان گرفته و می‌گوید که این پول مال خودم است و من این را شيرینی گرفتم و ربطی به شما و مغازه ندارد. لطفا راهنمایی کنید من از چه راهی و با کدام قانون می‌توانم حق خودم را بگیرم.

تاریخ : ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ ۱۷:۰۵:۰۹
  • اگر آن شخص در ارتباط با همان بنگاه معاملاتی که مشترکا در آن کار می‌کنید وجه را گرفته باشد، شما هم به نسبت سهم خود سهیم هستید، لذا اگر طرف تمکین نکرد، ناچار باید از طریق دادگاه حقوقی برای وصول سهم خود اقدام کنید. چنانچه ادعای شما مبتنی بر قرارداد فیمابین باشد مطابق آن می‌توانید در جهت احقاق حق خود با دلایل و مدارک مثبته به دادگاه مراجعه و اقامه دعوی کنید.

    ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ ۱۷:۰۵:۱۲

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر