بعد از یائسگی سالی یک کیلو وزنم اضافه شد

هيچ مشكلي نداشتم اما از زمان يائسگي هر سال يك كيلوگرم به وزنم اضافه شده و اكنون پس از 15سال، 15 كيلو اضافه‌وزن دارم. نتايج آزمايشات كلي هم بي‌نقص بوده است و از لحاظ رژيم غذايي مراقبت‌هاي لازم را به‌كار مي‌گيرم، علاوه بر اين روزي يك ساعت پياده‌روي مي‌كنم. آيا استفاده از قرص ... در كاهش وزن، خصوصاً چربي‌هاي ناحيه شكم مؤثر است؟

تاریخ : ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ ۱۸:۵۰:۴۹
  • ممكن است قرص ذكر شده متشكل از تركيبات گياهي باشد و مشكلات عمده‌اي را ايجاد نكند. علاوه بر اين، معمولاً زنان پس از يائسگي، به دليل تغييرات هورموني دچار افزايش وزن مي‌شوند. به اين دسته از زنان توصيه مي‌شود فعاليت جسمي و انجام حركات ورزشي را فراموش نكنند. سعي كنند مصرف موادغذايي روزانه را كاهش دهند و در صورت نداشتن اين توانايي از داروهاي كاهش‌دهنده اشتها بهره بگيرند. در ضمن مراجعه به يك متخصص تغذيه براي دريافت يك برنامه غذايي مناسب، باتوجه به مشكلات گفته شده در كاهش وزن بسيار مؤثر است.

    ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ ۱۸:۵۰:۵۱

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ