دکترها میگویند باید یک سینه ام را بردارم

نزديك به دو سال است متوجه وجود توده‌اي در سينه چپ خود شده‌ام. ترشحاتي نيز در اين ناحيه وجود دارد. در سونوگرافي انجام شده، كيست‌هاي متعددي نشان داده شده است. تشخيص بعضي پزشكان، برداشتن سينه بوده است. آيا با وجود اين كه نزديك به يك سال است از قرص ويتامين اي استفاده مي‌كنم، راه درمان ديگري وجود دارد؟

تاریخ : ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ ۱۸:۴۰:۲۳
  • اگر سونوگرافي انجام شده، تنها وجود كيست را نشان داده است، احتياجي به عمل جراحي نيست و تنها نيازمند پيگيري است اما اگر در سونوگرافي وجود توده‌اي پر، گزارش شده است، بايستي نمونه‌برداري شود تا تشخيص قطعي در اين باره داده شود. علاوه بر اين گاهي درد در ناحيه دست با سينه مرتبط خواهد بود كه اين ارتباط به خصوصيات درد بستگي دارد و گاهي نيز بي‌ارتباط است. از اين رو براي تشخيص بهتر بايد توسط يك جراح عمومي معاينه باليني شويد. همچنين تأثير مصرف قرص‌هاي ويتامين اي بر روي كيست‌هاي ناحيه سينه، ‌ثابت شده نيست.

    ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ ۱۸:۴۰:۲۶

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ