قوزک و زانوی پای دختر 13 ساله‌ام خشک شده است

دختر 13 ساله‌ام قوزک و زانوی پایش خشک می‌شود. پزشکان اگزمای پوستی تشخیص داده‌اند و گفته‌اند به مرور زمان بهبود پیدا می‌کند اما با مصرف داروها هیچ بهبودی حاصل نشده است.

تاریخ : ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ ۱۸:۳۱:۳۲
  • خشکی و پوسته‌ریزی سر زانو و قوزک پا چند علت دارد که یکی از آنها اگزما است و تشخیص صحیح مورد بیماری با پزشک است. اگزما به دو نوع درونی یا سرشتی و اگزمای بیرونی و عوامل خارجی است. نوع اول اگزما به طور ژنتیکی یا ارثی انتقال می‌یابد و معمولاً از دوران کودکی خود را نشان می‌دهد. بیماری با علائم خارش، پوسته‌ریزی و خشکی بروز می‌کند و در فصول سرد سال بدتر می‌شود. معمولاً برخی از این بیماران با بالا رفتن سن به بهبودی نسبی می‌رسند. نوع دوم در همه سنین ایجاد شده و بستگی به محیط اطراف و تحریکات محیطی و شغل فرد دارد. در مورد دختر شما احتمالاً هر دو جنبه این بیماری باید لحاظ شود یعنی دختر شما احتمالاً‌به صورت سرشتی پوست خشکی دارد. ولی عوامل محیطی نیز تاثیر بیشتری داشته است.

    ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ ۱۸:۳۱:۳۴

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر