امضای مدیرعامل را جعل کردم

طرح دعوای علیه من به عنوان جعل امضای مدیرعامل شرکت دولتی بدون اینکه هیچگونه بازجویی رای صادر کرده و بعد از آن از طریق وکیل درخواست واخواهی کرده و دوباره بدون احضار من یا بازجویی رای مجدد صادر شده و پس از آن در دادگاه تجدیدنظر همان رای قطعی شده و حالا پرونده در اجرای احکام است. حالا من رایزنی کردم از شاکی شرکت دولتی رضایت بگیرم و قول دادند اعلام رضایت کنند. حالا چطوری پرونده را متوقف کنیم تا یا رضایت بگیرم یا درخواست اعاده دادرسی بکنم. لطفا راهنمایی‌ام کنید.

تاریخ : ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ ۱۸:۵۲:۵۰
  • برای درخواست اعاده دادرسی باید یکی از جهات مقرر در ماده 272 قانون آیین دادرسی کیفری را داشته باشید مانند ظهور واقعه جدید یا تحصیل مدارک و دلایل جدید. ضمنا بعد از تحصیل رضایت می‌توانید درخواست اعمال ماده 277 قانون آیین دادرسی کیفری و تعقیب مجازات کنید.

    ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ ۱۸:۵۲:۵۲

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.